Výrobce přesýpacích hodin


Výrobce přesýpacích hodin

Firma ALL Service telel s.r.o. vznikla v roce 2003 jako dceřiná společnost firmy Jan Koukal TEL-EL.

Naším cílem je patřit k dynamicky se rozvíjejícím firmám. Abychom co nejvíce vyšli vstříc našim zákazníkům, stále vylepšujeme a zkvalitňujeme naše služby a rozšiřujeme naši nabídku reklamních předmětů a mimo jiné jsme se stali i výrobcem přesýpacích hodin na míru.

Vysokou kvalitu garantujeme certifikovaným systémem jakosti dle ČSN EN ISO 9001

Zastoupení výrobce přesýpacích hodin v Číne

Zajišťujeme komplexní vyřízení dodavatelsko-odběratelských vztahů.

Prostřednictvím naší kanceláře jsme schopni efektivního vyhledávání výrobce pro téměř jakýkoliv produkt. Pokud si u výrobce přesýpacích hodin objednáte reklamní předměty, rádi pro Vás zajistíme veškerý servis.

Výrobce přesýpacích hodin - zakázková výroba

Výrobce přesýpacích hodin na míru

Naše kancelář je schopna zadat výrobu reklamních předmětů jako jsou třeba přesýpací hodiny dle Vašeho přání. Posoudíme možnosti dodavatele s ohledem na reálný stav výroby a kvality výstupu a navrhneme optimální řešení, které pro Vás bude nejvýhodnější. Zajistíme pro Vás nejlepšího výrobce přesýpacích hodin na trhu.

Kontrola kvality výrobce přesýpacích hodin

Jednou z nejdůležitějších věcí je fyzické zajištění kontroly kvality přímo u výrobce přesýpacích hodin při přejímání zakázky. To díky našemu zastoupení v Číně není nejmenší problém. Ujistíme se, že Vámi objednané přesýpací hodiny dosahují nejpřísnějších kritérií jakosti!

Výroba přesýpacích hodin

Naše kancelář je schopna zadat a dovézt standartní portfolio reklamních předmětů za nestandartní ceny. To je možné především díky nákupu přímo od výrobce, které nám pomáhá zajistit Vaší společnosti nejvyšší možný komfort při objednávání reklamních předmětů. Mezi námi nabízemé služby patří i výroba přesýpacích hodin jako třeba tyto.

Rádi pro Vás vyhledáme výrobce přesýpacích hodin nebo necháme vyrobit originální přesýpací hodiny na míru Vašemu zadání. Těsnou spoluprácí s Vámi zajistíme, že pro Vaše reklamní účely navrhneme originální a zároveň finančně nenáročné reklamní předměty. Například naše přesýpací hodiny mohou být výhodným způsobem, jak zaujmout.

Finanční servis

Zajistíme pro Vás transfer peněz k výrobci přesýpacích hodin, takže se opravdu nemusíte starat ani o takové detaily. Je pro nás samozřejmostí se ujistit, že vyrobené reklamní předměty jako třeba přesýpací hodiny dosahují nejvyšší kvality před tím, než převedeme Vaše peníze.

Import do Číny

Jsme schopni:

+ realizovat průzkum trhu

+ konzultovat strategie

+ zajistit personální obsazení

+ vyřídit administrativní náležitosti spojené s působením v Číňe

Vyhledání dodavatele:

Jsme schopni Vám vyhledat výrobce přesýpacích hodin a přímo ho pro Vás kontaktovat. Platíte pouze jednotlivé služby, ale zboží již kupujete přímo bez našeho prostřednictví. Jsme schopni pro Vas zajistit jednotlivé služby jen tehdy, kdy je Vy uznate za pro Vás přínosné. To minimalizuje Vaše náklady.

Náše kancelář v Číně je pro Vás schopná zajistit kontrolu kvality výrobce přesýpacích hodin, zadaných parametrů a termínů v průběhu výroby. Kontrola kvality při předání a zaplacení je samozřejmostí.

Zajistíme vzorek přesýpacích hodin s kalkulací nákladů na přepravu z Číny a její časovou náročnost.

Neničíme české výrobce, ale snažíme se jim snižovat vstupní náklady subdodávkami!

Zajistíme přesunutí výroby do Číny.

Dodavatele Vám zajistíme na základě našich dlouholetých zkušeností. Tím eliminujeme množství potencionálních problémů na minimum a Vy si tak můžete být jisti, že od výrobce přesýpacích hodin Vaše zásilka bez problémů dorazí až k Vám.

Naše kancelář v Číně zaměstnává naše vlastní zaměstnance, nejedná se tedy o partnera či prostředníka. Tato skutečnost ještě dál snižuje množství potencionálních problémů na úplně minimum. Nehrozí problémy s komunikací ani možná zdržení Vaší dodávky přesýpacích hodin

Najdou se firmy, které mají podobné služby, ale servis v Číne zajišťují přes prostředníka. To samozřejmě zvyšuje celkové náklady na výrobu přesýpacích hodin a komunikace není tak pružná.

Naše kancelář disponuje skladem, který lze využívat pro optimalizaci nakládů za dopravu reklamních předmětů včetně těch od výrobce přesýpacích hodin. Vyrobené přesýpací hodiny nemusíme okamžitě odeslat, ale můžeme dát více menších zásilek dohromady a snížit tak distribuční náklady.

Důležitou službou je dohled nad kvalitou balení. Jestliže se opomene tato duležitá část kontroly, může dojít k poškození výrobků při transportu. A právě takové ztráty jsme schopní omezit díky našim zaměstnancům přímo v Číně, kteří mohou na místě vše zkontrolovat.

Hourglass Maker Clepsidre Promotionale Homokorak Reloj de Arena Sanduhren Klepsydra Piaskowa Pesochnye Chasy