Reklamní přesýpací hodiny


Přesýpací hodiny

Naše firma je dovozcem a výhradním zastoupením výrobce reklamních přesýpacích hodin v České republice. Toto postavení nám dává jistotu, že zákazníkovi budeme schopni nabídnout tu nejlepší cenu a servis.

Na českém trhu existuje řada různě seriózních firem, které nabízejí reklamní přesýpací hodiny. V řadě případů se jedná o překupníky, kteří jen dále prodávají předražené a často nepříliš kvalitní reklamní přesýpací hodiny.


Přesýpací hodiny - ceníky:

Reklamní přesýpací hodiny dodáváme v mnoha variantách, můžete si u nás objednat například tyto designy:
Barevné přesýpací hodiny -moderní reklamní přesýpací hodiny
-klasické reklamní přesýpací hodiny
-barevné reklamní přesýpací hodiny
-jednoduché reklamní přesýpací hodiny.


Reklamní přesýpací hodiny - specifikace

Faktory ovlivňující délku času přesypaní písku u reklamních přesýpacích hodin: objem písku, velikosti a úhel baněk, šířky krku a typu a kvality písku. Reklamní přesýpací hodiny nejsou ale určeny jen na měření krátkých časových úseků. Vyrábějí se i reklamní přesýpací hodiny, které Vám budou měřit čas dokonce hodinu i déle.

Nevyžadujeme žádné minimální množství a poskytujeme výrazné množstevní slevy.

Reklamní přesýpací hodiny jsme schopni dodat s potiskem nebo laserovaním. Náklady na přípravu potisku jsou 1500 kč a přípravu laserovaní do reklamních přesýpacích hodin 5000 kč.

Za potisk nebo laserovaní pak účtujeme 1 kč za kus. Finální cenu reklamních přesýpacích hodin Vám ochotně zkalkulujeme, má na ní zásadní vliv požadavek na termín dodání.

Reklama přesýpací hodiny

Reklamní přesýpací hodiny - dodání:

Vzorky reklamních přesýpacích hodin držíme skladem a jsou k dodání ihned. Ostatní reklamní přesýpací hodiny jsou k dodání do 20 dní nebo do 50 dní. Rychlost dodání se promítne do ceny.

Reklamní přesýpací hodiny - využití:

Použití reklamních přesýpacích hodin: reklamní přesýpací hodiny jsou ideální jako upomínkový předmět k výročím, designový reklamní předmět, pomůcka k vaření, součást stolních her. Pro vaření a hry bude časová perioda bude jen několik málo minut (pro vaření vajec- časovač na tři minuty, od této doby přezdívka eggtimer pro tříminutové reklamní přesýpací hodiny).

Hourglass Maker Clepsidre Promotionale Homokorak Reloj de Arena Sanduhren Klepsydra Piaskowa Pesochnye Chasy